Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Miejski w Chojnicach

Radni Rady Miejskiej w Chojnicach

 

Mirosław Janowski - Przewodniczący 


Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodniczący Rady Miejskiej, wykształcenie średnie – technik budowlany, prowadzi własną działalność gospodarczą

Rocznik 1956, żonaty, dwoje dzieci

Hobby: numizmatyka, turystyka

Okręg wyborczy Nr 20 obejmujący ulice:

Borówkowa, Bytowska od nr 70 do końca (parzyste), Cisowa, Czereśniowa, Daglezjowa, Dębowa, Gruszkowa, Jagodowa, Jarzębinowa, Jesionowa, Jeżynowa, Klonowa, Lelewela, Leśna, Meteorologiczna, Modrzewiowa, Orzechowa, Sosnowa, Śniadeckich, Weilanda, Wierzbowa, Winogronowa, Wróblewskiego, Wybickiego, Żurawinowa.

_____________________________________________________________________


Józef Skiba  - Zastępca Przewodniczącego 


Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, wykształcenie handlowe - zawodowe, operator ujęcia wody w Miejskich Wodociągach Spółce z o.o. w Chojnicach

Rocznik 1951, żonaty, dwóch synów

Hobby: wędkarstwo morskie

Okręg wyborczy Nr 6 obejmujący ulice:

Aleja Brzozowa, Angowicka, Broniewskiego, Działkowa, Kaszubska, Krasickiego, Łukowicza, Nowotki, Parkowa, Piłsudskiego, Plac Niepodległości, Plac Św. Jerzego, Sawickiej, Sędzickiego, Swarożyca, Targowa, Zaborska.

____________________________________________________________________

 

Renata Dąbrowska  - Zastępca Przewodniczącego

Radna wybrana z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej, wykształcenie średnie – technik ekonomista, prowadzi własną działalność gospodarczą

Rocznik 1964, troje dzieci

Hobby: literatura, podróże

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący ulice:

Daleka, Długa, Gdańska od nr 53 i 68 do końca, Kasztanowa, Kolejowa, Liściasta, Ludowa, Małe Osady, Matejki, Przytorowa, Skrajna, Tucholska, Ustronna, Willowa.

__________________________________________________________________

 

Maria Błoniarz-Górna 

Radna wybrana z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodnicząca Komisji Kultury i Sportu, wykształcenie wyższe, emerytka

Rocznik 1948, zamężna, jedno dziecko – syn

Hobby: praca w czasie wolnym z dziećmi

Okręg wyborczy Nr 12 obejmujący ulice:

Drzymały od nr 1 - 31a i 2 - 28, Łanowa, Spółdzielcza, Warszawska.

_________________________________________________________________


Edward Gabryś

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, Przewodniczący Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, wykształcenie średnie, emeryt

Rocznik 1947, żonaty, dwoje dzieci

Hobby: praca społeczna

Okręg wyborczy Nr 17 obejmujący ulice:

Agrestowa, Brzoskwiniowa, Bytowska od nr 2 - 68 (parzyste), Jabłoniowa, Karnowskiego, Malinowa, Morelowa, Morozowa, Podlesie, Porzeczkowa, Poziomkowa, Stroma, Truskawkowa, Weterynaryjna, Wiśniowa, Strzelecka od nr 17 i 38 do końca.

__________________________________________________________________


Stanisław Kowalik

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, wykształcenie średnie, emeryt

Rocznik 1950, żonaty, dwoje dzieci

Hobby: grzybobranie, praca społeczna, dobra książka

Okręg wyborczy Nr 15 obejmujący ulice:

Książąt Pomorskich od nr 4 - 40.

___________________________________________________________________


Bogdan Kuffel 

zdjęcie Bogdan Kuffel.jpg

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodniczący Komisji Edukacji, wykształcenie wyższe – muzealnictwo, pedagogika, emeryt, zatrudniony na części etatu nauczycielskiego w Zespole Szkół w Chojnicach

Rocznik 1951, żonaty, dwoje dzieci – córka Agnieszka i syn Damian

Hobby: film, turystyka, ruch rycerski, historia

Okręg wyborczy Nr 7 obejmujący ulice:

14 Lutego, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Batalionów Chłopskich, Bolesława Chrobrego, Bucholca, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Ducha Świętego, Findera, Goedtke, Karpusa, Kasprzaka, Makowskiego, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Rydzkowskiego, Sikorskiego, Sobierajczyka, Szablewskiej, Waryńskiego, Wolszlegera, Wycecha.

___________________________________________________________________


Leszek Pepliński


Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP, Przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP, wykształcenie wyższe – magister filologii polskiej, nauczyciel języka polskiego

Rocznik 1964, żonaty, troje dzieci: Marek, Małgorzata, Katarzyna

Hobby: strzelectwo sportowe, szaradziarstwo, grzybobranie, tenis stołowy

Okręg wyborczy Nr 5 obejmujący ulice:

Boisko Kolejowe, Czarna Droga, Dworcowa, Grunowo, Lichnowska, Łużycka, Mestwina, Nad Dworcem, Przemysłowa, Składowa, Świętopełka od nr 3 do końca, Rolbieckiego, Towarowa.

_________________________________________________________________


Antoni Szlanga 

szlanga

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, Przewodniczący Komisji Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, wykształcenie wyższe, emeryt

Rocznik 1945, żonaty, dwoje dzieci

Okręg wyborczy Nr 14 obejmujący ulice:

Aleja Bayeux, Filomatów, Jana Pawła II, Majkowskiego, Zaułek.

__________________________________________________________________


Joanna Warczak

Warczak

Radna wybrana z listy Komitetu Wyborczego Platforma Obywatelska RP, członek Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej RP, Przewodnicząca Komisji ds. Społecznych, wykształcenie wyższe pedagogiczne, Kierownik P.S.O.U.U. Koło w Chojnicach Warsztat Terapii Zajęciowej

Rocznik 1975, mężatka, dwóch synów

Hobby: literatura, kulinaria, socjologia, psychologia

Okręg wyborczy Nr 1 obejmujący ulice:

Asnyka, Bałuckiego, Brzechwy, Człuchowska od nr 31 i 38 do końca, Gałczyńskiego, Jaracza, Jastruna, Kasprowicza, Kołłątaja, Lenartowicza, Leśmiana, Miłosza, Norwida, Orkana, Orzeszkowej, Paderewskiego, Przybosia, Reja, Sienkiewicza, Skargi, Staffa, Tetmajera, Zapolskiej, Żeromskiego.

___________________________________________________________________


Kazimierz Drewek

zdjęcie Kazimierz Drewek.jpg

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Chrześcijańskiego Ruchu Samorządowego Regionu Chojnickiego, wykształcenie zawodowe, emeryt

Rocznik 1953, żonaty, dwoje dzieci

Hobby: sport

Okręg wyborczy Nr 18 obejmujący ulice:

18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Armii Krajowej, Armii Ludowej, I Batalionu Strzelców, Dambka, Gryfa Pomorskiego, Jedności Robotniczej, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Mastalerza, Mieszka I, Pomorska, Sybiraków, Władysława Jagiełły, Wojska Polskiego, Wrycza, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta.

____________________________________________________________________


Andrzej Gąsiorowski

zdjęcie Andrzej Gąsiorowski.jpg

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, Przewodniczący Komisji Budżetu i Rynku Pracy, wykształcenie wyższe – mgr administracji, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Chojnicach

Rocznik 1954, żonaty, dwoje dzieci – dorosłe córki

Okręg wyborczy Nr 9 obejmujący ulice:

Bankowa, Cechowa, Gimnazjalna, Jeziorna, Koszarowa, Kościuszki, Kręta, Myśliboja, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Plac Kościelny, Pocztowa, Podgórna, Podmurna, Staroszkolna, Stary Rynek, Szewska, Wysoka.

____________________________________________________________________


Marek Szank

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie wyższe, nauczyciel wychowania fizycznego

Rocznik 1962, żonaty, dwoje dzieci – Klaudia i Paulina

Hobby: sport

Okręg wyborczy Nr 3 obejmujący ulice:

Borska, Bruska, Chocińska, Czerska, Karsińska, Kartuska, Kościerska od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich od nr 42 - 44, Obrońców Chojnic, Wielewska.

___________________________________________________________________


Jacek Klajna

zdjęcie Jacek Klajna.jpg

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie wyższe – administracja publiczna, emeryt

Rocznik 1964, żonaty, troje dzieci

Hobby: historia lokalna, rysunek ołówkiem

Okręg wyborczy Nr 13 obejmujący ulice:

Budowlanych, Dąbrowskiego, Drzymały od nr 30 i 33 do końca, Gdańska od nr 1 - 51 i 2 - 66, Kościerska od nr 1 - 7 i 2 - 8a, Modrzewskiego, Sambora, Subisława, Świętopełka od nr 1 - 1e, Wicka Rogali, Żwirki i Wigury.

___________________________________________________________________


Mariusz Brunka

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Projekt Chojnicka Samorządność, Przewodniczący Klubu Radnych PChS, wykształcenie wyższe – prawnik, nauczyciel akademicki

Rocznik 1965

Hobby: akwarystyka

Okręg wyborczy Nr 2 obejmujący ulice:

31 Stycznia od nr 2 - 32 i 1 - 27, Człuchowska od nr 1 - 29 i 2 - 36a, Grunwaldzka, Kwiatowa, Mickiewicza, Młyńska, Plac Piastowski, Pokoju Toruńskiego, San Carlos, Sukienników.

__________________________________________________________________


Marzenna Osowicka

Radna wybrana z listy Komitetu Wyborczego Stowarzyszenia Projekt Chojnicka Samorządność, członek Klubu Radnych PChS, wykształcenie wyższe – filologia romańska, nauczyciel

Rocznik 1961, mężatka, troje dzieci – Marta, Paulina, Jakub

Hobby: sport, działalność społeczna

Okręg wyborczy Nr 16 obejmujący ulice:

Derdowskiego, Igielska, Igły, Kilińskiego, Lipowa, Modra, Plac Św. Faustyny, Rzepakowa, Sielska, Wagnera, Widokowa.

_________________________________________________________________


Bogdan Marcinowski

zdjęcie Bogdan Marcinowski.jpg

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie wyższe – zarządzenie nieruchomościami, Kierownik Działu Administracji ZGM Sp. z o.o.

Rocznik 1969, żonaty

Hobby: kynologia, łowiectwo

Okręg wyborczy Nr 8 obejmujący ulice:

31 Stycznia od nr 29 i 34 do końca, Boczna, Grobelna, Krótka, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Stefana Batorego, Strzelecka od nr 1 - 15 i 2 - 36, Szeroka, Szpitalna, Św. Pawła, Św. Piotra, Wodna, Zielona.

_________________________________________________________________


Marcin Łęgowski

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie średnie – technik mechanik, ratownik i trener w Centrum Park Chojnice

Rocznik 1982, żonaty, jedno dziecko

Hobby: sport

Okręg wyborczy Nr 10 obejmujący ulice:

Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste), Młodzieżowa nr 1, 3, 7a, 9, 11 i nr 4 - 44 (parzyste).

_________________________________________________________________


Marek Bona

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie średnie techniczne, kierownik działu majątku i infrastruktury w Zamet Industry S.A. Zakład Mostostal Chojnice

Rocznik 1948, żonaty, jedno dziecko

Hobby: letnie wycieczki po górach, modelarstwo

Okręg wyborczy Nr 11 obejmujący ulice:

Młodzieżowa od nr 13 - 33 (nieparzyste).

_________________________________________________________________


Maria Sulima Sułkowska

zdjęcie Maria Sulima-Sółkowska.jpg

Radna wybrana z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie średnie, certyfikat administratora nieruchomości, administrator nieruchomości

Rocznik 1957, zamężna

Hobby: czynny wypoczynek, spływy, teatr

Okręg wyborczy Nr 19 obejmujący ulice:

Ceynowy, Sportowa.

________________________________________________________________


Kazimierz Jaruszewski

Radny wybrany z listy Komitetu Wyborczego Wyborców Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2018”, wykształcenie wyższe – mgr filologii polskiej, nauczyciel w ZSP nr 1 w Chojnicach

Rocznik 1967, żonaty, trzy córki: Aleksandra, Iga i Sława

Hobby: historia i kultura regionu, turystyka, sport

Okręg wyborczy Nr 21 obejmujący ulice:

Baczyńskiego, Bieszka, Bytowska od nr 1 - 61 (nieparzyste), Chopina, Dąbrowskiej, Długosza, Fredry, Gojawiczyńskiej, Gombrowicza, Heweliusza, Kochanowskiego, Konarskiego, Konopnickiej, Kopernika, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kruczkowskiego, Lema, Moniuszki, Nałkowskiej, Niemcewicza, Prusa, Reymonta, Rodziewiczówny, Skłodowskiej-Curie, Słowackiego, Solskiego, Staszica, Tuwima, Wyspiańskiego, Zamieście.


Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:2753
Treść wprowadził(a): Lewandowski Aleksander, 2015-05-04 13:20:57
Treść wytworzył(a): [brak danych], 2014-11-28 13:16:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2014-12-30 11:46:42