Urząd Miejski w Chojnicach

Radni Rady Miejskiej w Chojnicach 2024-2029

 

 

 

Maciej Polasik – Przewodniczący

 

Maciej Polasik

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, bezpartyjny, członek Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, wykształcenie wyższe, lekarz specjalista pediatra, dyrektor Szpitala Specjalistycznego im. J. K. Łukowicza w Chojnicach.

Rocznik 1963, żonaty, dwoje dzieci.

Hobby: sport, kynologia.

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Renata Dąbrowska – Zastępca Przewodniczącego

 

Renata Dąbrowska

 

Radna wybrana z listy KWW Arseniusza Finstera, Przewodnicząca Klubu Radnych „Program 2029”, wykształcenie średnie, technik ekonomista, prowadzi własną działalność gospodarczą.

Rocznik 1964, troje dzieci.

Hobby: ogród, film, podróże.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Jan Koperski – Zastępca Przewodniczącego

 

Jan Koperski

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, członek Platformy Obywatelskiej RP, członek Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, wykształcenie wyższe – magister wychowania technicznego, emeryt.

Rocznik 1959, żonaty, czworo dzieci.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Maciej Bonna

 

Maciej Bonna

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, członek Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, wykształcenie wyższe, lekarz.

Rocznik 1991, żonaty, dwoje dzieci.

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Marcin Gruchała

 

Marcin Gruchała

 

Radny wybrany z listy KW Stowarzyszenia „Głos Chojniczan”, wykształcenie zawodowe, mechanik pojazdów samochodowych, rencista, trener boksu olimpijskiego i zawodowego.

Rocznik 1977, żonaty, troje dzieci.

Hobby: sport

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Zdzisław Januszewski

 

Zdzisław Januszewski

 

Radny wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, bezpartyjny, członek Klubu Radnych Prawa
i Sprawiedliwości, instruktor pracy kulturalno-oświatowej, emeryt, radny 5 kadencji.

Rocznik: 1953, żonaty, jedno dziecko.

Hobby: żeglarstwo.

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Kazimierz Jaruszewski

 

Kazimierz Jaruszewski

 

Radny wybrany z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodniczący Komisji Budżetu i Rynku Pracy, wykształcenie wyższe – filologia polska i historia, nauczyciel w Centrum Nauk Technicznych w Chojnicach, pasjonat regionalizmu pomorskiego.

Rocznik 1967, żonaty, troje dzieci.

Hobby: podróże, nauka, muzyka.

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Kamil Kaczmarek

 

Kamil Kaczmarek

 

Radny wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, członek Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, specjalność: zarządzanie – specjal. Transport i logistyka, dyrektor zarządzający.

Rocznik 1980, żonaty, troje dzieci.

Hobby: książka, muzyka, ogród.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Magdalena Kamińska

 

Magdalena Kamińska

 

Radna wybrana z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, członek Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, wykształcenie wyższe ekonomiczne, starszy inspektor w dziale ekonomiczno-administracyjnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chojnicach.

Rocznik: 1974, zamężna, dwóch synów.

Hobby: śpiew chóralny, podróże, historia i geografia, dobra książka, ogród.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Radosław Kołak

 

Radosław Kołak

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, członek Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, wykształcenie wyższe – zarządzanie przedsiębiorstwem, własna działalność gospodarcza – OSK Radosław Kołak.

Rocznik: 1989, żonaty, jedno dziecko – syn.

Hobby: motocykle, żeglarstwo, podróże.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Bogdan Kuffel

 

Bogdan Kuffel

 

Radny wybrany z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodniczący Komisji Edukacji, Przewodniczący Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 9.

Rocznik 1951, historyk, filmoznawca, muzealnik, emerytowany nauczyciel, organizator turnieju rycerskiego. Żona, dwoje dzieci oraz troje wnucząt. W 1970 r. matura i dyplom zawodowy w Państwowym Technikum Rachunkowości Rolnej w Chojnicach, 1970-72 absolwent Centrum Kształcenia Służb Kwatermistrzowskich, 1972-77 dyplom mgra historii na Uniwersytecie Gdańskim. 1978-83 asystent w Dziale Historii Muzeum Warmii i Mazur, kierownik Muzeum Bitwy Grunwaldzkiej Oddział Muzeum Warmii i Mazur, m.in. współpraca z ekspedycjami archeologicznymi na Polach Grunwaldzkich, od 1983 nauczyciel historii w SP nr 5 w Chojnicach, od 1984 nauczyciel w LO im. Filomatów Chojnickich w Chojnicach, od 2001 nauczyciel dyplomowany.

Współorganizator w 1984 r. DKF „Cisza” przy LO w Chojnicach (działającego do chwili obecnej), organizator Chojnickiego Filmobrania (od 1991); współorganizator Festynów Rycerskich (od 2004); współorganizator inscenizacji oblężenia Chojnic w 1466 r. (od 2007); współautorstwo ogólnomiejskiej strategii ochrony zabytków i dziedzictwa narodowego. Od 2002 roku radny Rady Miejskiej w Chojnicach. Pomysłodawca i starszy Bractwa Rycerskiego Herbu TUR. Od 2007 r. uczestnik i współorganizator Marszu Szlakiem Pierwszej Kompanii Kadrowej.

Przewodniczący EUROPEJSKIEGO STOWARZYSZENIA „POMERANIA”, Wiceprezes Chojnickiego Towarzystwa Przyjaciół Nauk, Członek Zarządu Towarzystwa Przyjaciół LO im. Filomatów Chojnickich, Starszy Bractwa Rycerskiego Herbu Tur.

Hobby: turystyka górska, kino, kolekcjonowanie odznaczeń i medali, widokówek starej Pragi – czeskiej, podręczników szkolnych do nauki historii, historia powszechna oraz historia regionu.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Agnieszka Lewińska

 

Agnieszka Lewińska

 

Radna wybrana z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodnicząca Samorządu Mieszkańców Osiedla Nr 2, wykształcenie wyższe – ekonomia, kierownik w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Chojnicach.

Rocznik 1978, jedno dziecko – córka.

Hobby: oglądanie programów podróżniczych, film.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice:: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Sebastian Matthes

 

Sebastian Matthes

 

Radny wybrany z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodniczący Komisji Rewizyjnej, wykształcenie wyższe – politolog, dyrektor Wydziału Funduszy i Rozwoju oraz Turystyki w Starostwie Powiatowym w Chojnicach.

Rocznik 1979, żonaty, dwoje dzieci.

Hobby: historia, sprawy społeczne, astrofizyka.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

Zapraszam do kontaktu – jestem do Państwa dyspozycji.

 


 

Marzenna Osowicka

 

Marzenna Osowicka

 

Radna wybrana z listy KW Stowarzyszenia „Głos Chojniczan”, wykształcenie wyższe – magister filologii romańskiej, emerytka.

Rocznik 1961, mężatka, troje dzieci.

Hobby: sport amatorski, ekologia, społecznikostwo, joga.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Krzysztof Pestka

 

Krzysztof Pestka

 

Radny wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, Przewodniczący Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, wykształcenie wyższe – informatyka, działalność gospodarcza.

Rocznik: 1983, żonaty, jedno dziecko – syn.

Hobby: fotografia, podróże, piłka nożna.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Andrzej Plata

 

Andrzej Plata

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, Przewodniczący Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, Przewodniczący Komisji ds. Społecznych, wykształcenie wyższe, dyrektor PCPR w Chojnicach, pedagog, wychowawca, specjalista terapii uzależnień.

Rocznik: 1969, żonaty, dwoje dzieci.

Hobby: sport, historia, turystyka.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Iwona Skocka

 

Iwona Skocka

 

Radna wybrana z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodnicząca Komisji Skarg, Wniosków i Petycji, wykształcenie wyższe – magister administracji, podinspektor, kierownik Placówki Wsparcia Dziennego, koordynator Hostelu dla ofiar przemocy domowej, społeczna członkini Stowarzyszenia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy Chojnice, społeczna członkini Stowarzyszenia Człuchowsko-Chojnickiego „Sabat Szefowych”

Rocznik: 1975, jedno dziecko – córka

Hobby: podróże.

Okręg wyborczy nr 3 obejmujący ulice: 18 Pułku Ułanów, 3 Maja, Albina Makowskiego, Aleja Brzozowa, Aleja Matki Bożej Fatimskiej, Angowicka, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Błękitnej Armii, Boisko Kolejowe, Bolesława Chrobrego, Broniewskiego, Budowlanych, Czarna Droga, Czynu Zbrojnego Kolejarzy, Dąbrowskiego, Drzymały, Ducha Świętego, Dworcowa, Działkowa, Edmunda Pięknego, Franciszka Pabicha, Gdańska nr 1 - 51 (nieparzyste) i 2 - 66 (parzyste), Grunowo, Gryfa Pomorskiego, Hanki Bielickiej, hm. Bernarda Myśliwka, I Batalionu Strzelców, Ignacego Krasickiego, Isaaka Gottfryda Goedtke, Jana Bińczyka, Jana Pawła Łukowicza, Jedności, Juliana Rydzkowskiego, Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Kasprzaka, Kaszubska, Kazimierza Jagiellończyka, Kazimierza Wielkiego , Kościerska nr 1 - 7 (nieparzyste) i 2 - 10 (parzyste), Królowej Jadwigi, ks. płk. Józefa Wrycza, ks. Antoniego Wolszlegera , Księdza Kardynała Józefa Glempa, Lichnowska, Łanowa, Łąkowa, Łużycka, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Mestwina, Mieszka I, Modrzewskiego, Nad Dworcem, Obrońców Westerplatte, Okrzei, Parkowa, Plac Niepodległości, Plac Świętego Jerzego, płk. Kazimierza Mastalerza, Pomorska, por. Józefa Dambka, Powstańców Wielkopolskich, Prochowa, Przemysłowa, Sambora, Sędzickiego, Sępoleńska, Sikorskiego, Składowa, Słowiańska, Sobierajczyka, Spacerowa, Spółdzielcza, Stanisława Karpusa, Stanisława Rolbieckiego, Subisława, Swarożyca, Sybiraków, Szablewskiej, Świętopełka, Targowa, Teodora Janickiego, Towarowa, Wandy Tyborskiej, Warszawska, Waryńskiego, Wicka Rogali, Witolda Looka, Władysława Jagiełły, Wojciecha Bucholca, Wojska Polskiego, Zaborska, Zakładowa, Zawiszy Czarnego, Zygmunta Augusta, Żwirki i Wigury.

 


 

Marek Szank

 

Marek Szank

 

Radny wybrany z listy KKW Koalicja Obywatelska, członek Klubu Radnych „Koalicji Obywatelskiej”, Przewodniczący Komisji Kultury i Sportu, wykształcenie wyższe, nauczyciel, trener piłki nożnej.

Rocznik 1962, żonaty, dwie córki.

Hobby: sport.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Antoni Szlanga

 

Antoni Szlanga

 

Radny wybrany z listy KWW Arseniusza Finstera, członek Klubu Radnych „Program 2029”, Przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, wykształcenie wyższe – politolog, emeryt.

Rocznik 1945, żonaty, dwóch synów.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.

 


 

Patryk Tobolski

 

Patryk Tobolski

 

Radny wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, Zastępca Przewodniczącego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, wykształcenie wyższe – leśnictwo i administracja, bezpieczeństwo publiczne, ochrona osób i mienia, leśnik – podleśniczy.

Rocznik: 1991, żonaty, dwoje dzieci.

Hobby: kynologia, gotowanie, sport, przyroda.

Okręg wyborczy nr 1 obejmujący ulice: 31 Stycznia, Adama Naruszewicza, Agnieszki Osieckiej, Agrestowa, Aleksandra Kamińskiego, Aluminiowa, Antoniego Słonimskiego, Arkadego Fiedlera, Asnyka, Bajkowa, Bankowa, Boczna, Bolesława Leśmiana, Bolka i Lolka, Borówkowa, Brązowa, Brzoskwiniowa, Bukowa, Bytowska, Cechowa, Chopina, Cisowa, Cynkowa, Cypriana Norwida, Cytrynowa, Czereśniowa, Czesława Miłosza, Czesława Niemena, Człuchowska, Daglezjowa, Dąbrowskiej, Dębowa, Długosza, Droga do Władysławka, Franciszka Karpińskiego, Franciszka Zabłockiego, Fredry, Frezerska, Gałczyńskiego, Gimnazjalna, Głogowa, Gojawiczyńskiej, Grobelna, Grunwaldzka, Gruszkowa, Gwintowa, Heweliusza, Hutnicza, Jabłoniowa, Jacka i Agatki, Jacka Malczewskiego, Jagodowa, Jana Brzechwy, Jana Lechonia, Jana Potockiego, Janusza Korczaka, Jaracza, Jarosława Iwaszkiewicza, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Jeziorna, Jeżynowa, Jodłowa, Józefa Czechowicza, Józefa Szymanowskiego, Józefa Tischnera, Juliana Przybosia, Karnowskiego, Kasprowicza, Kazimierza Kruczkowskiego, Kazimierza Wierzyńskiego, Klonowa, Kobaltowa, Kochanowskiego, Kołłątaja, Konarskiego, Konopnickiej, Konstrukcyjna, Kopernika, Kornela Makuszyńskiego, Koszarowa, Kościuszki, Koziołka Matołka, Krasińskiego, Kraszewskiego, Kręta, Krótka, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, ks. Jana Twardowskiego, ks. Piotra Skargi, Kwiatowa, Lelewela, Leszczynowa, Leśna, Letnia, Lucjana Rydla, Lutownicza, Magnezowa, Magnoliowa, Majowa, Malinowa, Manganowa, Marii Kuncewiczowej, Marii Skłodowskiej-Curie, Maryli Wolskiej, Metalowa, Meteorologiczna, Michała Bałuckiego, Mickiewicza, Mieczysława Jastruna, Miedziana, Mirona Białoszewskiego, Misia Uszatka, Młyńska, Modrzewiowa, Moniuszki, Morelowa, Mosiężna, Myśliboja, Nałkowskiej, Niemcewicza, Niklowa, Nitowa, Nowe Miasto, Ogrodowa, Okrężna, Ołowiana, Orkana, Orzechowa, Orzeszkowej, Oskara Kolberga, Ottona Weilanda, Paderewskiego, Pana Kleksa, Pietruszkowa, Plac Jagielloński, Plac Kościelny, Plac Piastowski, Platynowa, Pocztowa, Podgórna, Podlesie, Podmurna, Pokoju Toruńskiego, Pomarańczowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Prusa, Reja, Reymonta, Rodziewiczówny, Romana Bratnego, Ryszarda Kapuścińskiego, s. Adelgund Tumińskiej, San Carlos, Sienkiewicza, Słoneczne Wzgórze, Słowackiego, Smoka Wawelskiego, Solskiego, Sosnowa, Spawalnicza, Spichrzowa, Srebrna, Staffa, Stalowa, Stanisława Lema, Stanisława Trembeckiego, Staroszkolna, Stary Rynek, Staszica, Stefana Batorego, Stefana Bieszka, Stroma, Strzelecka, Sukienników, Szeroka, Szewska, Szlifierska, Szpitalna, Śliwkowa, Ślusarska, Śniadeckich, Świętego Pawła, Świętego Piotra, Tadeusza Borowskiego, Tadeusza Gajcego, Teofila Lenartowicza, Tetmajera, Tokarska, Tomasza Kajetana Węgierskiego, Truskawkowa, Tuwima, Tytanowa, Tytusa Czyżewskiego, Wacława Berenta, Wacława Sieroszewskiego, Wałowa, Weterynaryjna, Wierzbowa, Winogronowa, Wiosenna, Wiśniowa, Witkacego, Witolda Gombrowicza, Wodna, Wojciecha Belona, Wróblewskiego, Wrzosowa, Wybickiego, Wysoka, Wyspiańskiego, Zamieście, Zapolskiej, Zbigniewa Herberta, Zenona Przesmyckiego, Zielona, Złota, Zofii Kossak-Szczuckiej, Żelazna, Żeliwna, Żeromskiego, Żurawinowa.

 


 

Mateusz Wróblewski

 

Mateusz Wróblewski

 

Radny wybrany z listy KW Prawo i Sprawiedliwość, członek Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości, wykształcenie średnie – technik handlowiec, sprzedawca – firma handlowo-usługowa.

Rocznik: 1991, żonaty.

Hobby: piłka nożna, motoryzacja, podróże.

Okręg wyborczy nr 2 obejmujący ulice: Aleja Bayeux, Bałtycka, Borska, Bruska, Ceynowy, Chocińska, Cynamonowa, Czerska, Daleka, Derdowskiego, Długa, Droga do Igieł, Filomatów, Gdańska od nr 53 do końca (nieparzyste) i od nr 68 do końca (parzyste), Huberta Wagnera, Igielska, Igły, Jana Pawła II, Jantarowa, Karsińska, Kartuska, Kasztanowa, Kilińskiego, Kolejowa, Kościerska od nr 9 do końca (nieparzyste) i od nr 12 do końca (parzyste), Książąt Pomorskich, Laurowa, Lawendowa, Lipowa, Liściasta, Ludowa, Majkowskiego, Małe Osady, Marynarki, Matejki, Miętowa, Młodzieżowa, Modra, Morska, Nowoczesna, Obrońców Chojnic, Plac Św. Faustyny, Portowa, Przyjazna, Przytorowa, Rybacka, Rzepakowa, Sielska, Skrajna, Sportowa, Tucholska, Ustronna, Widokowa, Wielewska, Willowa, Zaułek, Żeglarska.